Сонячний інвертор серії SUNON-E потужністю 2,4 кВт є економічним автономним інвертором, надійним за якістю, яким також можна керувати віддалено за допомогою мобільного телефону, що робить його ідеальним для використання в житлових приміщеннях і т.д.
ФУНКЦІЇ:
Сонячний зарядний пристрій MPPT, вбудований всередину, максимальна вхідна потужність 3000 Вт
Усередині вбудований сонячний зарядний пристрій MPPT високої напруги (до 450 В постійного струму)
Інтелектуальне керування батареями. Сумісність з різними типами батарей: свинцево-кислотними, AGM, гелевими, залитими, трубчастими, LiFePo4.
Настроюваний струм заряду, типи батарей, пріоритет входу змінного струму / сонячної енергії за допомогою налаштування РК-дисплея
Додатково для віддаленого монітора Wi-Fi на телефоні (потрібна програма)
Економічний дизайн із надійною якістю
Високоефективне перетворення постійного струму на змінний. Мінімізація втрат енергії та власного енергоспоживання
Всі функції захисту: захист від перевантаження/короткого замикання/висока напруга/низька напруга батареї/висока температура і т.д.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Номінальна потужність: 2400 В
- Напруга: 230 В змінного струму
- Вибір діапазону напруги: 170–280 В змінного струму (ДБЖ), 90–280 В змінного струму
- Діапазон частот: 50 Гц/60 Гц (автоматичне визначення)
- Регулювання напруги змінного струму (батарейна модель): 230 В змінного струму ± 5%
- Імпульсна потужність: 6000 ВА
- Чинник сили: 1,0
- Ефективність (пікова): > 90%
- Час передачі: 10 мс (ДБЖ), 20 мс (прилади)
- Форма хвилі: Чиста синусоїда
- Струм без навантаження: 1,0 А
АКУМУЛЯТОР:
- Напруга батареї: 24 В постійного струму
- Аварійна напруга низького заряду батареї: 22,0В постійного струму
- Низька напруга захисту від відключення батареї: 21В постійного струму
- Низька напруга відновлення батареї: 23,0В постійного струму
- Напруга плаваючого заряду: 27В постійного струму
- Захист від перезарядки: 32В постійного струму
СОНЯЧНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ MPPT І ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ЗМІННОГО СТРУМУ:
- Максимальна потужність масиву фотоелектричних модулів: 3000 Вт
- Діапазон роботи MPPT, том: 130-450 В постійного струму
- Максимальний обсяг розімкнутого ланцюга масиву фотоелектричних модулів: 450 В постійного струму
- Кількість трекерів MPPT/максимальний вихідний струм: 80А
- Максимальний струм заряджання змінним струмом: 60А
- Максимальний струм заряду: 80А
- Максимальна ефективність: 98%
РОБОЧЕ СЕРЕДОВИЩЕ:
- Від 5% до 95% відносної вологості (без конденсації)
- Робоча температура -10℃-50℃
РОЗМІРИ:
- Д*Ш*В (мм) 350мм*270мм*98мм
- Вага нетто (кг) 5,1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sako |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальний струм | 115 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Допустима пікова потужність | 4500 Вт |
| Струм холостого ходу | 18 А |
| Перевантажувальна здатність | 180% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 92 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Інші функції і особливості | Захист від перевантаження по максимальному струму, Захист від перенапруги, Захист від зниженої напруги, Захист від втрати фази |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 4500 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 98 мм |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 13 596 ₴





